Salı , 25 Temmuz 2017

Ana Sayfa » Fotoğrafçılık Hizmetleri » Doğum Fotoğrafları

Doğum Fotoğrafları

Aralık 29, 2013 7:36 pm Kategori: Fotoğrafçılık Hizmetleri Yorum bırakın A+ / A-

Doğum fotoğrafçısı olmak için öncelikle samimi ve içten olmanız şart. Doğum anı gibi ailelerin en özel anlarına tanıklık etmektedir. Aileler ile aranızda çok güzel bir bağ oluşturmaktadır.
Doğum fotoğrafı çekimi sadece bebeğin doğum anı demek değildir. Doğum fotoğrafçısı o güzel anlara tanıklık etmekle görevlidir. Duygulara yoğunlaşır.
Doğum fotoğrafları bebek sahibi olacak bir aileye verilebilecek en güzel hediyedir.
Doğum çekimleri; Normal doğumda 6cm açılma itibarıyla çekime başlanır. Sezeryan doğumda hastaneye ortak belirlenen saatte varılır.
Çekim doğum öncesiyle başlar. Anneyle birlikte doğumhaneye/ameliyathaneye gidilir. Doğum anı fotoğraflandıktan sonra bebek takip edilir.
Temizlenmesi, ölçümlerin alınması giydirilmesi ve en önemlisi aile yakınlarının bu hazırlığı izlerken ki heyecanı fotoğraflanır.
Anne odaya geldiğinde ilk emzirme, ilk aile fotoğrafları ve bebeğin fotoğraflanmasıyla son bulur. Genel anestezi alınarak yapılan doğumlarda, fotoğraf çekimini ikinci gün alınmasını öneriyorum. Tecrübelerimize dayanarak bu önerimin dikkate alınmasını önemle rica ederim. Böylece fotoğraf çekim sürecini kendi rahatınız ve sağlığınız açısından daha rahat bir zaman diliminde genişletebilirsiniz.

Doğum Fotoğrafı Paket içerikleri hakkında lütfen irtibata geçiniz.
Doğum Fotoğrafları Reviewed by on . Doğum fotoğrafçısı olmak için öncelikle samimi ve içten olmanız şart. Doğum anı gibi ailelerin en özel anlarına tanıklık etmektedir. Aileler ile aranızda çok gü Doğum fotoğrafçısı olmak için öncelikle samimi ve içten olmanız şart. Doğum anı gibi ailelerin en özel anlarına tanıklık etmektedir. Aileler ile aranızda çok gü Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top