Ana Sayfa » Dergi - Gazete » Anneler günü röportajıyla Anne Bebek dergisindeyim

Anneler günü röportajıyla Anne Bebek dergisindeyim

Mayıs 14, 2014 2:16 pm Kategori: Dergi - Gazete Yorum bırakın A+ / A-

mart KAPAK-2014Merhaba , öncelikle anneler gününüzü kutluyorum.Açık yüreklilikle sizlerle bir şey paylaşmak isterim.

Birçok anne adayı doğum sonrasında bebeklerini kucaklarına aldığında bana şöyle bir soru yöneltiyor.”Şahver ? ben birşey hissetmedim? ” benim ise cevabım ” o bir tek ünlülere oluyor canım.Yıldızlar onlarda çakıyor,yerle gök yer değiştiriyor filan.Birşey hissetmemen doğal zamanla.Korkma 🙂 ” şeklinde olmakta.
Çünkü aynı duyguları bende yaşadım.Kucağıma ilk kızımı aldığımda benim duygusunu anlayamadım.Hayatımın bambaşka olduğunu anlayamadım.Bir evladın ben ölüp gidene kadar boynumda en güzel kolye olacağını ilk anda anlayamadım.Bunlar en normal tepkiler.İçiniz rahat olsun.Zamanla öyle bir bağlanıyorsunuz ki. Canınızı , kanınızı ve hayatınızı ona veriyorsunuz ve bundan hiç gocunmuyorsunuz ve o küçücük varlık herşeyiniz olup çıkıyor. Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın ve daha nice güzel anneler günü geçirmenizi dilerim.
Bu arada bu  ay ki anne bebek dergisinde birçok anneye sordular bende onlar gibi cevap verdim.Ünlü olarak değil anne olarak 😀

Anneler günü röportajıyla Anne Bebek dergisindeyim Reviewed by on . Merhaba , öncelikle anneler gününüzü kutluyorum.Açık yüreklilikle sizlerle bir şey paylaşmak isterim. Birçok anne adayı doğum sonrasında bebeklerini kucaklarına Merhaba , öncelikle anneler gününüzü kutluyorum.Açık yüreklilikle sizlerle bir şey paylaşmak isterim. Birçok anne adayı doğum sonrasında bebeklerini kucaklarına Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top