Ana Sayfa » Çocuklu Seyahat » Baby Shower adetimiz oldu …

Baby Shower adetimiz oldu …

Şubat 29, 2012 12:10 pm Kategori: Çocuklu Seyahat Yorum bırakın A+ / A-

Eveeet … Baby Shower Parti adeti geldi bizimde kültürümüze yerleşmeye başladı.
Bundan şikayetçi olan anne adayı yoktur sanırım. Çünkü amacı keyifli bir gün geçirmeninde ötesinde bebeğin ve annenin ihtiyaçlarının karşılanması doğrultusundadır.Annenin öncesinde yaptığı eksik listesinin yakın bir arkadaş tarafından  diğer arkadaşlarla beraber tamamlanması.
Aslına bakarsanız sadece hediye toplama maksatlı görünse de anne ve babayı birçok yükten kurtarmaktır. Nasıl olsa bu yakın kişler hediye geritirecekler hiç değilse yararlı , gerekli bir hediye almış oluyorlar. Bence güzel bir adet 🙂

Geçen Pazar arkdaşım Didem’in düzenlemiş olduğu bir baby shower partisinde davetliydim. Dayanamadım gerçi tahminde ediyordum.Didem’in zevki çok iyidir ve benim zevkimle çok uyuşur.
İyi ki de makinemi yanıma almışım. Bir güzel hazırlanmış , bir güzel hazırlanmış ki … Bayıldım.
Hepsini fotoğrafladım. O kadar şirin detayları düşünmüş ki inanılmaz …
Bu işi gerçekten layığıyla yerine getiriyor benim canım arkadaşım ve tabii güzel ablası ve annesini de unutmamak gerekir.

moncukk

Bu güzel organizasyondan benimde olsun derseniz :
www.moncukorganizasyon.com ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Baby Shower adetimiz oldu … Reviewed by on . Eveeet ... Baby Shower Parti adeti geldi bizimde kültürümüze yerleşmeye başladı. Bundan şikayetçi olan anne adayı yoktur sanırım. Çünkü amacı keyifli bir gün ge Eveeet ... Baby Shower Parti adeti geldi bizimde kültürümüze yerleşmeye başladı. Bundan şikayetçi olan anne adayı yoktur sanırım. Çünkü amacı keyifli bir gün ge Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top