Ana Sayfa » Doğum Fotoğrafı » Doğumda eşinin yanında olamayan BABALAR için…

Doğumda eşinin yanında olamayan BABALAR için…

Aralık 20, 2011 10:42 am Kategori: Doğum Fotoğrafı Yorum bırakın A+ / A-

Hangi kadın  en zor ,en önemli ,en mutlu gününde eşinin yanında olmasını istemez ?
Bebeğinin ilk çığlığını duymak . Sancı çekerken eşinin elini tutup acısına ortak olmayı. İster tabii …
Ancak bazı meslekler varki.Bunun için elden gelen birşey olmuyor.
Birçok kez rastladım bu gibi bir duruma . Bir taraftan şükür ki şu kimi zaman kızdığımız cep telefonları varda sevdiklerimize her an her istediğimizde kavuşabiliyoruz. Telefonlar sevgi  köprüleri oluyor.
Benimle birlikte dıştan bakan kim varsa destek olamaya çalışıyoruz.Ama nafile. Sevdiği , aşık olduğu insanın yanında olması gibisi var mı ?
O yüzden askerler , polisler , doktorlar , sporcular…daha kimbilir ne meslek sahibi bir sürü bey eşinin yanında bulunamamıştır. Çoğumuz yeri gelip hepsine kızacak birşey buluruz.Ancak bir düşünmek gerek o insanlar hayatlarını işlerine fedea etmişler. Saygıyı fazlasıyla hakediyorlar.

Allah seven hiç kimseyi ayrı düşürmesin 🙂

Doğumda eşinin yanında olamayan BABALAR için… Reviewed by on . Hangi kadın  en zor ,en önemli ,en mutlu gününde eşinin yanında olmasını istemez ? Bebeğinin ilk çığlığını duymak . Sancı çekerken eşinin elini tutup acısına or Hangi kadın  en zor ,en önemli ,en mutlu gününde eşinin yanında olmasını istemez ? Bebeğinin ilk çığlığını duymak . Sancı çekerken eşinin elini tutup acısına or Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top