Ana Sayfa » Fotoğrafçılık Hizmetleri » Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafları

Aralık 29, 2013 7:41 pm Kategori: Fotoğrafçılık Hizmetleri 1 Yorum A+ / A-

Evlilik fotoğrafı çekimlerinde gelinin hazırlık aşamasından başlayarak, düğünde ilk dansa kadar kendilerine eşlik etmektedir.
Gerektiğinde manevi destek vererek günlerini daha da kusursuz kılmaya çalışmaktır.
Genellikle çekimler dışarıda gerçekleştirilmektedir. Ancak hava şartlarına göre stüdyoda çalışma imkanı sağlanabilmektedir.
İstendiği takdirde fotoğraf satışı yapabilecek, video çekimi gerçekleştirebilecek ekibimiz mevcuttur.
Paket içerikleri hakkında lütfen irtibata geçiniz.

Düğün Fotoğrafları Reviewed by on . Evlilik fotoğrafı çekimlerinde gelinin hazırlık aşamasından başlayarak, düğünde ilk dansa kadar kendilerine eşlik etmektedir. Gerektiğinde manevi destek vererek Evlilik fotoğrafı çekimlerinde gelinin hazırlık aşamasından başlayarak, düğünde ilk dansa kadar kendilerine eşlik etmektedir. Gerektiğinde manevi destek vererek Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Yorumlar (1)

  • Funda Ceren Topal

    İyi günler, paket içerikleri ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkürler..

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top