Ana Sayfa » Genel » Fotoğrafçı & Zirvede Baileys

Fotoğrafçı & Zirvede Baileys

Mart 11, 2013 2:57 pm Kategori: Genel 4 Yorumlar A+ / A-

Fotoğrafçının kolay kolay tatili olmaz 🙂

Yazdan beri kaçabildiğimiz tek fırsattı bu tatil.
Malum yavrular küçük, zor olacaktı ama yine de çok ihtiyacımız vardı.
Sessizliği dinlemenin nasıl bir şey olduğunu ve bunu özlediğimi şimdi daha iyi anlıyorum.
Fotoğrafçının tatili ancak önceden uzun planlamalarla mümkün.
Malum doğum fotoğrafı çekimleri dönmemi beklemez. Çok kısa da olsa bir aralık yakalayabildim ve birazda imkan verdim.
Vakitleri olsa da beklediğim doğum fotoğrafı çekimlerimi evleri yakın arkadaşlara emanet ettim. Ne olur ne olmaz. Çok şükür bir sorun çıkmadı.

Kar tatilini sezon geçmeye yakın KARTALKAYA’da yakaladık. 1,5 metre kar vardı. Ancak çok da sis vardı.
Pistleri görmeden kaymak çok rahatsız edici bir durum.Yine de herşeye rağmen kaymayı ve keyif edebilmeyi başardık
Zirvede bir klasiğim haline gelen Bailey’s keyfimi de yaptım. Sıcak şarabımı da içtim. Karların gıcırtısını da dinledim 🙂

Büyük kızım Duru iki sene önce ufak bir dersle giriş yapmış olsa da tekrardan ders almasını istedik. İlk gün çok yoruldu ve korktuğu için biraz erken bayrak bıraktı.Ancak döneceğimiz gün üzerinden inmek istemedi. Çok sevindik tadı damağında kaldı.Seneye çok daha hevesle gitmek isteyecek.
Ufaklığı soracak olursanız. Evdeki yardımcım Nergis kızımızda bize eşlik etti. Sayesinde eşimle vakit geçirebildim.Ona da oldukça büyük bir değişiklik oldu. Hep birlikte çok güzel vakit geçirdik. Ufak kuzu oda da uyurken bende huzurla kayabildim.

Tabii geçen yıl hamile olduğum için kayamamıştım. Ondan önceki sene Ilgaz’a gittik ama çok kayma imkanım olmamıştı. İki sene açık aradan sonra ve İstanbul’da çok ağır bir spor yapma durumum olmadığından nasıl hamladığımı siz tahmin edin. Tabii bu konuya da çözümü eşim getirdi. Uyanıklık edip pistlerin kapanma saatini öğrenip, masaj rezervasyonu yaptırmış. Daha ağrıyı hissedemeden kaslarımız gevşetildi.
Ağrımıyor mu ? Evet hala bile ağrıyor ama o masaj olmasaydı ne olurduk bilmem 😀

[rev_slider kartalkaya]
Fotoğrafçı & Zirvede Baileys Reviewed by on . Fotoğrafçının kolay kolay tatili olmaz :) Yazdan beri kaçabildiğimiz tek fırsattı bu tatil. Malum yavrular küçük, zor olacaktı ama yine de çok ihtiyacımız vardı Fotoğrafçının kolay kolay tatili olmaz :) Yazdan beri kaçabildiğimiz tek fırsattı bu tatil. Malum yavrular küçük, zor olacaktı ama yine de çok ihtiyacımız vardı Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Yorumlar (4)

 • Ayşe Zeynep Beskese Hatipoğlu

  Allah mutluluğunu hep sürdürsün ve gülen gözlerin; etrafına hep mutluluk saçsın…
  Çok özlemişim, sitene bakarken okul yıllarını düşündüm…

 • Serpil Toker

  keyifle okudum;)

 • Ferruha Dirik

  Keyfine bak:)yakışır sana canım:)

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top