Ana Sayfa » Genel » Fotoğrafçılık Fuarı

Fotoğrafçılık Fuarı

Nisan 13, 2013 12:48 am Kategori: Genel Yorum bırakın A+ / A-
Eve gelir gelmez izlenimlerimi yazmak istedim. Gidişimiz biraz maceralı oldu ama aslında çok ta kolaymış. Bilmeyenler için ; Ben Anadolu yakasından yol aldım. CNR Fuar merkezi yol tarif isteyen olursa : Erenköy’den trenle Söğütlüçeşme Metrobüs +Zincirliköy’de aktarma yapıp Şirinevlere kadar gidiyorsunuz sonrasında metroya geçip iki durak gidiyor ve geliyorsunuz. Epeyce yol ama arabayla çekemeyecektim doğrusu.
Fuar halen devam ediyor.Ben ikinci gününde gezme imkanı buldum.

Açıkçası ilk söyleyeceğim; Bir Nikon kullanıcısı olarak fuarda olmamalarına çok üzüldüm. Sebebini hiç bilmiyorum ama mutlaka olmalıydılar 🙁 Kendimi öksüz hissettim.

Gelelim diğer katılımcılara albüm camiası güzel giriş yapmıştı dostlar.

Büyük büyük gösterişli alanlarda yeni yeni ürünlerini teşhire çıkarmışlardı.

Çok sevindirici ki bir kaç firmadan şu cümleleri duydum :” Tarzımızı sizlerden gelen taleplere göre tamamen değiştirdik.” Evet sonunda bir adım öteye gidebildik.

Panaromik albüm olarak isimlendirilen albümler oldukça hoş şekilde dizayn edilmiş. Ciddi değişime uğramış. Sadeleşmiş ve daha zarif olmuşlar. Tabii diğer seçenekler hala var ancak çoğunluk sadeliği tercih etmişti.Fiyatları güzelleştirmişler.Güzel paketler hazırlamışlar. Ben bu anlamda epeyce iyi buldum firmaları.

Baskı makineleri , Fotoğraf makineleri, projeksiyon cihazları, stüdyo malzemecileri , çerçeveler derken hepsini tek tek gezdik.Ayaklarımıza karasular indi ama güzel vakit geçirdim.

Malzeme temin ettiğim birçok firma yetkilisiyle görüşebilme imkanım oldu.Farklı dallarda çalışan fotoğrafçılarla sohbet imkanım oldu.

Eee tabii fotoğrafçının bu kadar bol olduğu bir ülkede fuar epeyce bir kalabalık olacaktır.Haftasonu için beklenti bu şekilde. Buna göre dostlar çok gecikmeden gidin rahat rahat gezin.

Sevgiler 🙂

cnr4

cnr2

 

Fotoğrafçılık Fuarı Reviewed by on . Eve gelir gelmez izlenimlerimi yazmak istedim. Gidişimiz biraz maceralı oldu ama aslında çok ta kolaymış. Bilmeyenler için ; Ben Anadolu yakasından yol aldım. C Eve gelir gelmez izlenimlerimi yazmak istedim. Gidişimiz biraz maceralı oldu ama aslında çok ta kolaymış. Bilmeyenler için ; Ben Anadolu yakasından yol aldım. C Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top