Ana Sayfa » Genel » Gözünüz aydın, Sömestr

Gözünüz aydın, Sömestr

Tüm annelerin gözü aydın. Sömestr tatili başladı.
Yavrularımızla tatilde güzel vakit geçirmek için yapılabilecek fikirler :

1. Evde kek veya kurabiye pişirebilirsiniz.
2. Ödevlere ufaktan başlayabilirsiniz.
3. Proje ödevlerinde hünerleri sergileyebilirsiniz. Bir nevi oyun ( Bizim ödevimiz : Kağıttan model bebekler hazırlayıp tasarım kıyafetleri kağıttan giydirmek.)
4. Sinemalar çok şenlikli bir gün dışarı çıkıp güzel bir film izleyebilirsiniz.Sinemalarda olanları da paylaşayım. Daha bu Cumartesiden “Efsane Beşli” izlendi. Çok beğenildi. Bilgilerinize 🙂
Efsane Beşli – Kahraman Maymun – Zarafa … Vizyondaki Çocuk çizgi Filmleri
5. Tiyatroyu unutmayalım.Bence en eğlencelisi. “Tiyatro Mie” yi tercih ettiğimi söyleyebilirim. Oyunları pedagog eşliğinde şekillendiriyorlar. Çok başarılılar.
6. Evde film izleyebilirsiniz.Seçeneğiniz o kadar çok ki. Artık size kalmış .
7. Yakında oturan arkadaşlarıyla bir gün evde oyun oynamalarına izin verebilirsiniz.
8. Yakındaki alışveriş merkezleri de bir günü kurtarabilir.
9. SANTRAL İstanbul’a gidilebilir. Çocukları geliştirecek atölyeler düzenliyorlar.
Film atölyesinde çocuklar senaryo, kurgu gibi çalışmalar yapıyor. Uzmanlar eşliğinde, verilen malzemelerle maket yapmanın yanı sıra, kitap okuyup, resim ve heykel ile el becerilerini geliştiriyorlar. Aktiviteler 4-12 yaş çocuklar için.
10. Maslak Tim Show Center’da “Rüyalar Ülkesine Yolculuk” Bir çocuğun rüyasını konu alan akrobasi dolu bir gösteri.Ben merak ediyorum. Gitmeyi istiyoruz bakalım.
11. Floryadaki Akvaryumda görülecekler listesinde .
12. Fotografine’de çocuklar için fotoğraf eğitimi düzenleniyor. Eğleneceğine garanti verebilirim.
13. Eğer havayı güzel yakaladığınız bir gün olursa ; Toplu taşımacılığı sırf keyfine çocuğunuzla yaşayabilirsiniz. Mesela benim güzergahım. Tren _ Vapur _ Metro_Metrobus_Tren olacak şekilde. Çok eğlenceli geçtiğini söyleyebilirim.
14. Hafta sonu tüm aile şehirden uzaklaşabilirsiniz. Kar tatili yapamıyor olabilirsiniz ama günübirlik kar keyfi yaşayabilirsiniz. Hepinize iyi gelecektir.
15. Bir gün babanın işine misafir gidebilir.Böylece sizde tatil yapabilirsiniz.

Benden bu kadar aklıma gelenler . 15 günü de bulmuşum 🙂
Sizden öneri bekliyorum. Yorumlara bırakabilirsiniz.
Haydi hepinize iyi tatiller 🙂

[rev_slider somestr]
Gözünüz aydın, Sömestr Reviewed by on . Tüm annelerin gözü aydın. Sömestr tatili başladı. Yavrularımızla tatilde güzel vakit geçirmek için yapılabilecek fikirler : 1. Evde kek veya kurabiye pişirebili Tüm annelerin gözü aydın. Sömestr tatili başladı. Yavrularımızla tatilde güzel vakit geçirmek için yapılabilecek fikirler : 1. Evde kek veya kurabiye pişirebili Rating:
scroll to top