Hala oldum

Meğer ne tatlı bir duyguymuş. Canından, kanından ama sana ait olmayan bir bebek kavramı . Bebeğe alışkınım ama kardeşimin bebeği fikri biraz yaşlandığımı hissettirdi.
Benim küçük kardeşim, dert ortağımın bir canı daha oldu. Mini minik bir erkek. Kardeşimin aksine annesine benziyor görünüyor şimdilik.
Annesi sarışın ve gördüğüm en güzel göz rengine sahip dünya tatlısı bayandır.
Doğum fotoğraflarını tabiki ben çektim sağ olsunlar onlarda beni kırmadılar. Yeğenimi ilk görmek bambaşka bir duyguydu.
Her yeni doğan bebeği gördüğüm ilk an; Fotoğraf karesine sığdırdığım ilk doğum fotoğrafı, işte o bebeği daha ayrıcalıklı sevmeye başladığım an’dır. Başta o da aynı oldu ama hemşire halasına bir de poz versin deyince içim orada cız etti. Bu minik bizim bebeğimizdi, kafamı çevirdiğimde kardeşimi ve eşini gördüm. Bebek yanlarına geldiğinde mutluluklarını belgelemek beni çok mutlu etti ve dışarı çıktık şaşkınlık ve heyecanla bekleyenler bizimkilerdi.
Bu sefer onların sevincini mutluluğunu paylaştım. Aslına bakarsanız içim içime sığmadı mutluluktan. Sağlıklı, güzel bir yeğenim oldu. Adı DEMİR.

Hoş geldin Demirciğim, Hoş geldin ailemize 🙂
Ayrıca annesine de buradan tekrar tebrik ve teşekkür etmek istiyorum. Bize böyle bir güzel dünyaya getirdiği için!
Allah sizleri hiç ayırmasın . Sağlık ve mutluluk içinde büyütün bebeğinizi 🙂
Sizi çok seviyorum.

Hala oldum Reviewed by on . Meğer ne tatlı bir duyguymuş. Canından, kanından ama sana ait olmayan bir bebek kavramı . Bebeğe alışkınım ama kardeşimin bebeği fikri biraz yaşlandığımı hisset Meğer ne tatlı bir duyguymuş. Canından, kanından ama sana ait olmayan bir bebek kavramı . Bebeğe alışkınım ama kardeşimin bebeği fikri biraz yaşlandığımı hisset Rating:
scroll to top