Ana Sayfa » Genel » İmza: Ben

İmza: Ben

Nisan 19, 2014 12:16 pm Kategori: Genel Yorum bırakın A+ / A-

Bu sefer sıra kendime geldi.Kollektif kadın mektupları serisi olan İmza:Kızın,İmza:karın ve şimdi de sonuncusu İmza: ben
Bir tür vasiyet gibi ardımızda bıraktıklarımıza yaşanmışlıklar için düşüncelerimizi,kalbimizden geçenleri kağıda döktük.
Söyleyemediğim çok şeyi yazdım bende ailem için.Benim için ne kadar değerli,önemli olduklarını tarihe yazdım kendimce.
Herbirimizin hikayesi ayrı,kimi nefretini,kimi korkularını,kimi aşklarını yazmış.

Sevgili Banu Özkan Tozluyurt ve Esra Aylin Akalın düzenlemelerini gerçekleşitirdikleri kitabın tüm geliri görmeyenlerin dünyasında da minik de olsa bir ışık yakabilmek hedefiyle, bu yıl 10. Yılını kutlayan Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı’na (TÜRGÖK) bağışlanıyor. Kitabın ayrıca sesli kitap versiyonu da görme engelliler için TÜRGÖK tarafından oluşturuldu.

Ben okumaya başladım bile.Sizde DRlardan kolayca bulabileceğiniz kitabı en kısa sürede alın okuyun derim.

imzaben

İmza: Ben Reviewed by on . Bu sefer sıra kendime geldi.Kollektif kadın mektupları serisi olan İmza:Kızın,İmza:karın ve şimdi de sonuncusu İmza: ben Bir tür vasiyet gibi ardımızda bıraktık Bu sefer sıra kendime geldi.Kollektif kadın mektupları serisi olan İmza:Kızın,İmza:karın ve şimdi de sonuncusu İmza: ben Bir tür vasiyet gibi ardımızda bıraktık Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top