Ana Sayfa » Genel » Kim demiş…

Kim demiş…

Mart 8, 2013 11:55 am Kategori: Genel Yorum bırakın A+ / A-

Kim demiş … Sizlerle Silvet ile tanışmamızın hikayesini anlatacağım.
Silvet ile twitter vasıtasıyla tanıştık. Fotoğraflarımı takip ediyormuş ve benim haberim olmadan benim için bir sürü zahmete girmiş bile.

Silvet kim diyecek olursanız ; Silvet hayata sımsıkı tutunmuş , yalnız bir anne.
Silvet yaşadığı ciddi sağlık sıkıntılardan sonra mesleğine veda etmek zorunda kalmış.
Yaşadığı sıkıntıları unutmak , hissetmemek adına kendini elişlerine vermiş.
Çok çok ta başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Gelelim bizim denkleşmemize ; Silvet sağolsun, yaptığım çekimlerde kullanmam için bana bir koli yaptığı malzemeleri gönderdi.
Hepsi birbirinden güzel , hepsi birbirinden değerli.
Sonrasında da Silvet’in yolu İstanbul’a düştü ve görüşme imkanımız oldu. O kadar çok ortak yanımız vardı ki biz bile şaşırdık.
Şimdilerde Silvet yaptığı güzel işleri satışa çıkardı. Takip etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Silvet’i İnstagramdan fancyladybug olarak Facebook’ta Fancy Ladybug olarak takip edebilirsiniz.

Biz birimizin sıkıntılı zamanlarında birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. İyi de geliyor hani 🙂
Yani anlayacağınız sanal ortamdan dost çıkarmış.
Seni seviyorum arkadaşım 😀  İyi ki girdin hayatıma 🙂

Ünlü bayan menajer hastaneye kaldırıldı
Hollanda’da yaşamını sürdüren ve transfer görüşmelerinde bulunmak üzere Türkiye’de bulunan Silvet Kopan beyin kanaması teşhisiyle Hacettepe Üniversitesi hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.
Bayan olmasına rağmen erkek hegomanyasının hüküm sürdüğü futbolda kendine, menajerliğini meslek olarak seçen Kopan, temsilcisi olduğu futbolcuların transfer görüşmeleri için Türkiye’de bulunduğu günlerde aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Rahatsızlığı sırasında Şener Akay’ın durumuyla yakından ilgilendiğini belirten ünlü menajer, Akay’a gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür etti. “Ben erkek meslektaşlarıma göre daha fazla çalışmak zorundaydım. Aksi taktirde bu piyasada kendimi kabul ettirmem mümkün değildi. Erkek olsaydım, işim belki biraz daha kolay olacaktı ancak her işte olduğu gibi bayan olarak bu mesleğinde kendine göre zorlukları var. Bu sıkıntılı günümde yanımda olan dost ve arkadaşlarıma minnet borçluyum. İnşallah en yakın zamanda sağlığıma kavuşarak yeniden beni sevenlerin arasında olmaya çalışacağım.” sözleriyle bu zor günlerinden üstesinden gelerek en kısa zamanda sağlığına kavuşacağının müjdesini verdi.

Silvet Kopan özellikle Bulgaristan, Hollanda ve Almanya liglerinde forma giyen genç yetenekler ile İngiltere Premier Lig’de Manchester City takımında forma giyen futbolcuların temsilciliğini yapıyor.

kim_demis

Kim demiş… Reviewed by on . Kim demiş ... Sizlerle Silvet ile tanışmamızın hikayesini anlatacağım. Silvet ile twitter vasıtasıyla tanıştık. Fotoğraflarımı takip ediyormuş ve benim haberim Kim demiş ... Sizlerle Silvet ile tanışmamızın hikayesini anlatacağım. Silvet ile twitter vasıtasıyla tanıştık. Fotoğraflarımı takip ediyormuş ve benim haberim Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top