Ana Sayfa » Genel » Oleg Ti ve İki Yabancı Fotomodel; Boom’da

Oleg Ti ve İki Yabancı Fotomodel; Boom’da

Şubat 22, 2013 1:30 pm Kategori: Genel Yorum bırakın A+ / A-

Oleg Ti ile tabii ki yalnız başıma bir gün değildi. Oldukça kalabalık grup ile güzel bir workshop deneyimiydi.
Profesyonel bir ortamda ‘Boom da’ gerçekleşti. İki yabancı model inanılmaz yoruldular ama moda editörleri ve saç makyaj sanatçıları vaat edildiği gibi fevkaladeydi.
Oleg-Ti öncelikle bize katalog ve lookbook çekimlerinde kullanılan güzel ve yumuşak bir ışığın nasıl kurulacağını anlattı.

Üç boyutlu ışıklandırma tekniklerini, editorial çekimlerde kullanılan teknikleri de aktardı. Buradaki amaç; Elbiseyi göstermekten çok konseptin çerçevesinde
farklı ve çarpıcı bir çözüm oluşturmak gibi daha da detaylı bir çalışma sürecini gerçekleştirmekti.

Oleg, her birimizle tek tek ilgilendi. Profesyonel kareleri nasıl yakalayabileceğimizi anlattı. Hepimiz inanılmaz fotoğraflar çektik.
Bana çok şey kattığını düşünüyorum. Ayrıca bu atölyeyi organize eden Gökçe Yağmur’u da atlamamak gerek. Emekleri için kendi adıma çok teşekkür ederim.
Artık bu çalışmaları yansıtabileceğim çekimler bekliyorum 🙂
Sevgiler, Şahver

Yeni workshopları buradan takip edebilirsiniz.

[rev_slider OlegTi]
Oleg Ti ve İki Yabancı Fotomodel; Boom’da Reviewed by on . Oleg Ti ile tabii ki yalnız başıma bir gün değildi. Oldukça kalabalık grup ile güzel bir workshop deneyimiydi. Profesyonel bir ortamda 'Boom da' gerçekleşti. İk Oleg Ti ile tabii ki yalnız başıma bir gün değildi. Oldukça kalabalık grup ile güzel bir workshop deneyimiydi. Profesyonel bir ortamda 'Boom da' gerçekleşti. İk Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top