Ana Sayfa » Şahver Koçulu

Şahver Koçulu

Fotoğrafçılık mesleğine başlamadan önce yıllarca Turizm sektöründe çalışma yaptı. İlk kızı Duru’yu dünyaya getirmeden önce Turizmi bıraktı.

Marmara Turizm Otel İşletmeciliği mezunudur.
Sonrasında İnsan kaynakları sektöründe çalışma imkanı oldu. Özel bir firmada İnsan kaynakları müdürlüğü yaparken, fotoğrafçılık mesleğine gönül verdi ve büyük bir karar ile fotoğrafçılığa ilk adımını attı. Yüksel Altun, Çerkes Karadağ gibi çok önemli fotoğraf hocalarından dersler alarak kendini geliştirdi. Fotoğrafçılık mesleğinin salt bir iş olmadığını bilen bir anlayış ile fotoğrafı hayatının bir parçası haline getirdi.

Şubat 2009 da Dolmabahçe sarayı sergi salonunda “Gülümseyen yüzler projesi “kapsamında fotoğraf sergisine katıldı. 2007 yılından bu yana profesyonel fotoğraf çekimleri yapmaktadır.

Onun için fotoğraf çekmek; Hatırlanacak anın en güzel duygularını kendi bakış açısıyla harmanlayıp objektiften yansıtmak ve anı dondurmanın ötesinde uzun yıllar o anın bir parçası olacak dostluklar edinmekle ilgilidir.

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır.
Doğum fotoğrafçılığı eğitimlerinde, mesleğe yeni adım atacak kişiler için detayları aydınlatıcı bilgiler eşliğinde yorumluyor.

Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Fotoğraflarını izlemek için portföyüne göz atabilirsiniz. Halen, profesyonel fotoğrafçılık hizmeti sunmaktadır.

Fancy Gallery Error:
No gallery with the ID 4 was found or you have not created albums for it yet.

scroll to top