Ana Sayfa » Genel » Yine Yeni Doğum Fotoğrafçılığı Atölyesi… Doğum fotoğrafçısı Şahver Koçulu ile …

Yine Yeni Doğum Fotoğrafçılığı Atölyesi… Doğum fotoğrafçısı Şahver Koçulu ile …

Şubat 13, 2012 11:49 pm Kategori: Genel Yorum bırakın A+ / A-

Yeni yüzler, yeni heyecanlar . Şimdiden bende çok heyecanlıyım. Önceki atölye  çok keyifli geçmişti. Çok şeker bayanlarla tanışma fırsatım oldu. Şehirdışından bile gelen arkadaşımız vardı.
Hepsi hevesli , istekli …
Elimden geldiğince sorularını yanıtlamaya çalıştım. Gördüklerimi anlattım, anlatacağım.
Benimkisi sadece bilgilendirme. Kimi gelenler sadece nasıl olduğu hakkında bilgi edinmeye gelmiş , kimi gelende bu işi kendisi de yapmak için öğrenmeye gelmiş.

Benim için en önemlisi bu işi kulaktan dolma bilgiyle yapan çok kişi olmaya başladı.Öyle olmasın . Ortada çok ciddi bir durum söz konusu “İnsan Sağlığı” herşeyden öte geliyor.
Yapılacak en ufak bir dikkatsizlik , bilgisizlik Allah korusun çok kötü sonuçlara sebep olabilir.
Bu bence doğumda eşinin yanına giren beyler içinde geçerli .
Eğer ki bu konuda kendine güvenmiyorlarsa girmesinler.Çok incecik bir olay .Bir anda doktorun dikkatinin dağılması , ciddi bir ameliyatı korkunç bir hale dönüştürebilir.

Bu sebeple benim amacım, kişileri bilgilendirmek en önemlisi ameliyathanede nelere dikkat etmek gerekir bunlar hakkında bilgi verebilmek. İyice düşünmelerini sağlamak.

dogum_fotografciligi_atolyesi

dogum_fotografciligi_atolyesi_2 dogum_fotografciligi_atolyesi_3

Yine Yeni Doğum Fotoğrafçılığı Atölyesi… Doğum fotoğrafçısı Şahver Koçulu ile … Reviewed by on . Yeni yüzler, yeni heyecanlar . Şimdiden bende çok heyecanlıyım. Önceki atölye  çok keyifli geçmişti. Çok şeker bayanlarla tanışma fırsatım oldu. Şehirdışından b Yeni yüzler, yeni heyecanlar . Şimdiden bende çok heyecanlıyım. Önceki atölye  çok keyifli geçmişti. Çok şeker bayanlarla tanışma fırsatım oldu. Şehirdışından b Rating: 0

hakkında Sahverk

Şahver Koçulu Fotoğraf Atölyesinde doğum fotoğrafçılığı eğitimleri vererek, konusundaki deneyimlerini diğer meslektaşlarına aktarmaktadır. Fotoğrafçılık mesleğinin; Dijital Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek daha da geliştiğine inanan bir anlayış ile teknolojiyi yakından takip etmekte ve Göz Kalemim adlı blog’unda fotoğrafçılık hakkındaki deneyimlerini güncel makaleler ile paylaşmaktadır.

Düşüncelerinizi Paylaşın

scroll to top